Активна понуда

75% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА INEBRYA KERATIN OIL ELIXIR во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 199ден.

Купи сега за 199 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 75%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* Третман за коса Inebrya Keratin Oil Elixir

* Реконструктивен третман кој врши целосна обнова на сува, оштетена и порозна коса. Третман бр. 1 во Европа!

Tретманот се состој од:
* Нанесување на Keratin Shampoo
* Нанесување на Keratin oil Elixir
* 10 минутна масажа на скалпот
* Нанесување на Keratin Velvet крема за заштита од топлина
* Нанесување на Keratin oil


Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

ОписInebrya Kreatin oil Elixir

Третман врз база на кератинско елексир масло. Ја хидрира, регенерира, ревитализира и врши целосна обнова на косата. Масло кое изобилува со кератин и масло од макадамија.

Третман бр. 1 во Европа! реконструктивен третман кој врши целосна обнова на сува, оштетена и порозна коса.

Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


75% попуст на ТРЕТМАН ЗА КОСА INEBRYA KERATIN OIL ELIXIR во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 800ден. за само 199ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Крсте Мисирков бр.5

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu