Активна понуда

ЕКСКЛУЗИВЕН ТРЕТМАН ЗА КОСА „WELLA SYSTEM PROFESSIONAL LIQUID HAIR“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA ВО ВРЕДНОСТ ОД 2200ДЕН. ЗА САМО 1199ДЕН.

Купи сега за 1199 ден.
    • Вредност 2200ден.
    • Попуст 46%
    • Заштеди 1001ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ЕКСКЛУЗИВЕН ТРЕТМАН ЗА КОСА „WELLA SYSTEM PROFESSIONAL LIQUID HAIR“:

* ШАМПОН ЗА ОТВОРАЊЕ НА ПОРИТЕ, „LIQUID HAIR MOLECULAR HAIR REFILLER“ КЕРАТИНСКИ КОНЦЕНТРАТ ЗА ОБНОВА, МАСКА, ЛОСИОН ЗА ВОЛУМЕН, ФЕНИРАЊЕ

Не пропуштајте ја оваа извонредна можност, подарете и на косата третман и имајте свилена, блескаво сјајна негувана коса.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555
Моб.:077/441-111

Опис

Вашата коса е вашиот украс на главата! Не дозволувајте вашата оштетена коса да го наруши вашиот изглед. Подарете и на косата третман кој даблински ќе го нахрани влакното а вие ќе имате прекрасна сјајна и негована коса.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


ЕКСКЛУЗИВЕН ТРЕТМАН ЗА КОСА „WELLA SYSTEM PROFESSIONAL LIQUID HAIR“ ВО САЛОН ЗА УБАВИНА CLEOPATRA ВО ВРЕДНОСТ ОД 2200ДЕН. ЗА САМО 1199ДЕН.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

http://cleopatraspa.mk/