Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ДИЈАМАНТСКА ДЕРМОАБРАЗИЈА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ДИЈАМАНТСКА ДЕРМОАБРАЗИЈА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

ДИЈАМАНТСКА ДЕРМОАБРАЗИЈА е еден од најпопуларните третмани во светот за блескав тен и чистота на лицето. Се работи за безболна терапија каде со помош на дијамантски прстени се врши пилинг на кожата и со тоа се постигнува нејзино интензивно обновување. На тој начин се зголемува отпорноста на кожата и се постигнуваат одлични резултати во борба против митесери, лузни од акни и изразени брчки.

* Ги смалува старечките пеги (хиперпигментации) и малите брчки
* Ги намалува проширените пори. Стимулира создавање на нов колаген.
* Го подобрува тонусот и текстурата на кожата.


50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ДИЈАМАНТСКА ДЕРМОАБРАЗИЈА ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/