Активна понуда

25% попуст на ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ СО КОЛАГЕН ВО COSMETIC STUDIO EMILY во вредност од 2000ден. за само 1500ден.

Купи сега за 1500 ден.
    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 25%
    • Заштеди 500ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ СО КОЛАГЕН


Освежете го вашето лице, блеснете со чисто нежно младешко лице и совршен тен!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 13:00 до 19:00, Сабота од 10:00 до 20:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:072/725-881

Опис

COSMETIC STUDIO EMILY

Колагенот е најзастапен протеин во човечкото тело. Оваа главна компонента на дермисот и помага на кожата да ја задржи влага. Содржината на растворлив колаген се намалува со возраста. На возраст од околу 25 години, кожата може да почне да ја губи својата цврстина и да стане повеќе сува, додека фини линии и брчки можат да почнат да се појави. Ако кожата се снабдува надворешно со природен колаген го надохнади губитокот на влага.

COSMETIC STUDIO EMILY ви нуди:

* Масажа: релакс масажа, парцијалана масажа, Антицелулитна

* Третмани за лице: масажа на лице, хидратација, лифтинг, витамински третман, класичен третман

* Депилација: веѓи, надусници, раце, нозе, интима

* Педикир и маникир

* Надградба на ноти и гел на природни ноктиКомпанија : Cosmetic Studio Emily

Адреса : Бул. Туристичка бр. 63

Град : Охрид

https://facebook.com/cosmeticstudioemily/