Активна понуда

33% ПОПУСТ НА ПЛАЗМА ЛИФТ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 4000ДЕН. ЗА САМО 2680ДЕН.

Купи сега за 2680 ден.
    • Вредност 4000ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 1320ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ПЛАЗМА ЛИФТ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ
** Пегла за лице
** Затегнување и измазнување
** За возраст над 25/30 год.
** 100% природна козметика Без игли, иритации и црвенило, без отоци и несакани реакции
** Трајни и веднаш видливи резултати

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна претходна резервација на Тел.: 078/286-229

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 14:00 и од 18:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

Опис

Третманот е неинвазивен, безболен, не се употребуваат игли, без црвенило, модрици и отоци.

За време на третманот се употребуваат 100% природни состојки!

Со плазма лифт третманот:
- Се измазнуваат борите
- Се намалуваат подочњаците
- Се подигнуваат очните капаци
- Се намалува подбрадокот
- Измазнување/ пеглање на врат и деколте
- Третирање и намалување на лузни
- Се третираат стрии на цело тело
- Се третираат старечки дамки, пеѓи, флеки на лице, врат, деколте и раце


COSMETIC STUDIO ART ви нуди: Маникир, Гел, Педикир, Депилација, Надградба + Налевање на нокти, парафински третмани за раце и нозе, третмани за лице од „Arcaya Cosmetics“


33% ПОПУСТ НА ПЛАЗМА ЛИФТ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО „COSMETIC STUDIO ART“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 4000ДЕН. ЗА САМО 2680ДЕН.

Компанија : Cosmetic Studio Art

Адреса : Ул. Дејан Војвода бр. 10

Град : Охрид

https://www.facebook.com/studioart.94/