Активна понуда

55% ПОПУСТ НА ХИЈАЛУРОНСКИ ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 449ДЕН.

Купи сега за 449 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 55%
    • Заштеди 551ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 5

Добивате

* Миење на лице, пилинг, маска, масажа на лице врат и деколте (30мин.), ампула Хијалурон, крема спрема типот на кожата

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

Убедени дека тајната на убавината лежи во хармонијата на внатрешното здравје и надворешниот изглед, ние во „Purity“ сме посветени во обезбедување на незаборавно искуство на нашите клиенти

Подарете и ја на кожата свежината што ја заслужува!

ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ви нуди:
* Lifting масажа на лице
* Anti-age третмани
* Мезопорација, дермоабразија, РФ, третман со овошни киселини, хијалуронски третман
* Депилација
* Маникир, педикир, гел лак на нокти
* Надградба на свилени трепки
* Мадеротерапија
* Спортска и медицинска масажа


55% ПОПУСТ НА ХИЈАЛУРОНСКИ ОСВЕЖУВАЧКИ ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 449ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/