Активна понуда

50% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ во козметичко студио FREYA во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 6

Добивате

* КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ

Вашата кожа нека биде нежна и мека, подарете и луксузен третман, подгответе го вашето лице за зимата и блеснете со убава сјајна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 20:00

* Купоните може да се искористат до 30.11.2019

* Задолжителна е претходна резервација на:
Тел.:046/271-999
Моб.:075/226-903

Опис

Подгответе го вашето лице за зимските денови, исчистете ја кожата, потхранете ја, вратете го сјајот, направете третман и вашето лице ќе ви биде благодарно.

козметичко студио „FREYA“ на Facebook!


50% попуст на КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ во козметичко студио FREYA во вредност од 1200ден. за само 599ден.

Компанија : Козметичко Студио FREYA

Адреса : Ул. „Партизанска“ 38 Кај Џордано Влез Б Стан 21

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk