Активна понуда

50% попуст на ТРЕТМАН ЗА ПОТХРАНУВАЊЕ И ХИДРАТАЦИЈА НА ЛИЦЕ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО FREYA во вредност од 1500ден. за само 749ден.

Купи сега за 749 ден.
    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 751ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 1

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ПОТХРАНУВАЊЕ И ХИДРАТАЦИЈА НА ЛИЦЕ

Вашата кожа нека биде нежна и мека, подарете и луксузен третман, подгответе го вашето лице за зимата и блеснете со убава сјајна кожа.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 11:00 до 20:00

* Купоните може да се искористат до 31.10.2020

* Задолжителна е претходна резервација на:
Тел.:046/271-999
Моб.:075/226-903

Опис

Подгответе го вашето лице за зимските денови, исчистете ја кожата, потхранете ја, вратете го сјајот, направете третман и вашето лице ќе ви биде благодарно.

козметичко студио „FREYA“ на Facebook!


50% попуст на ТРЕТМАН ЗА ПОТХРАНУВАЊЕ И ХИДРАТАЦИЈА НА ЛИЦЕ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО FREYA во вредност од 1500ден. за само 749ден.

Компанија : Козметичко Студио FREYA

Адреса : Ул. „Партизанска“ 38 Кај Џордано Влез Б Стан 21

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk