Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА ПО ИЗБОР ОД DIKSON ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

Купи сега за 599 ден.
    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА ПО ИЗБОР ОД DIKSON

* ОДБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ТРЕТМАН И БЛЕСНЕТЕ СО ГЛАМУРОЗЕН СЈАЈ!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис


ПОДАРЕТЕ И НА КОСАТА ЗИМСКА НЕГА, ИМАЈТЕ ЗДРАВА, ВИТАЛНА, СЈАЈНА И НЕГУВАНА КОСА.

НАЈДОБРИТЕ И НАЈЕФИКАСНИТЕ ТРЕТМАНИ ЗА КОСА ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ПО НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА!

ОДБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ТРЕТМАН И БЛЕСНЕТЕ СО ГЛАМУРОЗЕН СЈАЈ!


Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА ПО ИЗБОР ОД DIKSON ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu