Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА DIKSON PROFESSIONAL LAMINATION SYSTEM ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1600ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

Купи сега за 799 ден.
    • Вредност 1600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 801ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА КОСА DIKSON PROFESSIONAL LAMINATION SYSTEM

* ОДБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ТРЕТМАН И БЛЕСНЕТЕ СО ГЛАМУРОЗЕН СЈАЈ!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

Ламинацијата е процес кој не само што додава структура и исполнетост на косата, туку и дава извонреден сјај со ефект - огледало.
Dikson Illaminaction е систем за ламинирање на косата со технологија Thermo Active Biopeptide, кој се заснова на биопептиди - супстанции кои се состојат од две или повеќе амино киселини, кои кога се комбинираат, создаваат протеини и флуидизирачки масла.


Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА КОСА DIKSON PROFESSIONAL LAMINATION SYSTEM ВО ФРИЗЕРСКО СТУДИО ЕЛИТ МАРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1600ДЕН. ЗА САМО 799ДЕН.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu