Активна понуда

50% ПОПУСТ НА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПО ИЗБОР СО МОРСКИ АЛГИ ИЛИ СОЛИ ОД МРТВО МОРЕ ОД „ÊTRE BELLE“ ВО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 499ДЕН.

Купи сега за 499 ден.
    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 501ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ ПО ИЗБОР СО МОРСКИ АЛГИ ИЛИ СОЛИ ОД МРТВО МОРЕ ОД „ÊTRE BELLE“

* Чистење (млеко, тоник без стискање), Пилинг , Маска и Крем

Освежете го вашето лице, блеснете со чисто нежно младешко лице и совршен тен!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се искористат до 31.12.2017

* Работно време: Понеделник - Петок од 11:00 до 18:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:075/380-480, 075/614-168

Опис

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ ви нуди:

* Надградба на ноти и гел на природни нокти

* Депилација: ладна, топла, шекерна

* Третмани за лице

* Педикир и маникир

* Антицелулитна Масажа

КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“ на Facebook!Компанија : КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „STILETTO“

Адреса : Бул. Туристичка бр. 5а, ламела 4 / зграда 2

Град : Охрид

https://goo.gl/QbPn1N