Активна понуда

НЕЗАБОРАВНО АДРЕНАЛИНСКО УЖИВАЊЕ! ВРЕДНОСЕН КУПОН ОД 99ДЕН. СО КОЈ ДОБИВАТЕ 20% ПОПУСТ НА ТУРА СО АТВ МОТОРИ ПО ИЗБОР ОД „OHRID QUAD RENT“ НИЗ НАЦИОНАЛНИОТ ПАРК ГАЛИЧИЦА

Вредносен купон 99 ден.
  • Топ понуда!

  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 48

Добивате

* 20% ПОПУСТ НА ТУРА СО АТВ МОТОРИ ПО ИЗБОР НИЗ НАЦИОНАЛНИОТ ПАРК ГАЛИЧИЦА

* ЦЕНОВНИК СО ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА СЕКОЈА ТУРА НА СЛЕДНИОВ ЛИНК

* НЕЗАБОРАВНО АДРЕНАЛИНСКО УЖИВАЊЕ!

Услови

* Задолжителна е предрезервација (телефонски) на термин

* По купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Телефон за контакт и закажување 077-882-882, 078-992-992

* Задолжителна е важечка дозвола Б категорија

* Турата важи за лица со и над 18 години

* Во случај на лоши временски услови турата се презакажува.

* Доколку резервирате термин, а не се појавите на турата купоните ви пропаѓаат

Опис

OHRID QUAD RENT
Не пропуштајте да доживеете едно ново несекојдневно, прекрасно искуство и да уживајте во АТВ тура во националниот парк Галичица на 1100 метри надморска височина и уживајте во чистиот воздух, адреналинското искуство со незаборавен поглед на Охридкото езеро!

Villa MINAMI е гостинска кука и се наоѓа во селото Коњско во националниот парк Галичица на 1100 м.н.в. Вилата од центарот на Охрид е оддалечена 11 км или 3км од најблиската плажа. Се наоѓа на прекрасна местоположба помеѓу планината, големите распространи ливади, збогатена со единствен прекрасен поглед на целото езеро. Уживајќи во мирот, тишината и звукот на птиците, тука можете да вкусите се од традиционалната домашна кујна и да се напиете чаша добро домашно вино, ракија или сок. Исто така располагаме со 3 соби по 2 дупли кревети за спиење сите со поглед кон езерото и планината и голема дневна соба со традиционален ентериер. За целата посета да биде уште подобра во близина на вилата се наоѓа црква изградена во 1921год старо село со стари куки уште од далечната 1920, место каде што можете да ги направите вашите прекрасни фотографии.

Villa Minami на Facebook!


НЕЗАБОРАВНО АДРЕНАЛИНСКО УЖИВАЊЕ! ВРЕДНОСЕН КУПОН ОД 99ДЕН. СО КОЈ ДОБИВАТЕ 20% ПОПУСТ НА ТУРА СО АТВ МОТОРИ ПО ИЗБОР ОД „OHRID QUAD RENT“ НИЗ НАЦИОНАЛНИОТ ПАРК ГАЛИЧИЦА

Компанија : Villa Minami

Адреса : с. Горно Коњско

Град : Охрид

http://villaminami.com/