Активна понуда

50% попуст на ДВОЧАСОВНА ТУРА ЗА ДВАЈЦА СО ЕДРИЛИЦА НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ ОД АКВАТИКА ЈАХТИНГ во вредност од 4000ден. за само 2000ден.

Купи сега за 2000 ден.
    • Вредност 4000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 2000ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* ДВОЧАСОВНА ТУРА ЗА ДВАЈЦА СО ЕДРИЛИЦА, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се користат до 31.10.2020г.

* Задолжителна е претходна резервација

* Телефон за контакт и закажување 078/472-482

Опис

Не пропуштајте да доживеете едно ново не секојдневно, прекрасно искуство и да уживајте во едрење по водите на Охридското езеро!

Во придружба на искусен скипер едрите и уживајте во пријатниот ветар, мирисот на водата, убавините на езерото, опуштете се и оставете адреналинот да ве понесе истовремено научете ги основните правила во едрењето и нека сите овие мигови во останата во незаборавно сеќавање!Компанија : Акватика Јахтинг

Адреса : ул. Наум Охридски 10д, комплекс Горица

Град : Охрид

http://aquatica.mk/