Активна понуда

33% попуст на ДВОЧАСОВНА ТУРА ЗА 6 ЛИЦА СО ЕДРИЛИЦА НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ ОД АКВАТИКА ЈАХТИНГ во вредност од 6000ден. за само 4000ден.

Купи сега за 4000 ден.
    • Вредност 6000ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 2000ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 2

Добивате

* ДВОЧАСОВНА ТУРА ЗА 6 ЛИЦА СО ЕДРИЛИЦА, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се користат до 31.10.2020г.

* Задолжителна е претходна резервација

* Телефон за контакт и закажување 078/472-482

Опис

Не пропуштајте да доживеете едно ново не секојдневно, прекрасно искуство и да уживајте во едрење по водите на Охридското езеро!

Во придружба на искусен скипер едрите и уживајте во пријатниот ветар, мирисот на водата, убавините на езерото, опуштете се и оставете адреналинот да ве понесе истовремено научете ги основните правила во едрењето и нека сите овие мигови во останата во незаборавно сеќавање!Компанија : Акватика Јахтинг

Адреса : ул. Наум Охридски 10д, комплекс Горица

Град : Охрид

http://aquatica.mk/