Активна понуда

33% попуст на ДВОЧАСОВНА ТУРА ЗА 4 ЛИЦА СО ЕДРИЛИЦА НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ ОД „SAILING MACEDONIA“ во вредност од 3600ден. за само 2400ден.

Купи сега за 2400 ден.
    • Вредност 3600ден.
    • Попуст 33%
    • Заштеди 1200ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 3

Добивате

* ДВОЧАСОВНА ТУРА ЗА МАКСИМУМ 4 ЛИЦА СО ЕДРИЛИЦА НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО, СКИПЕР, КРАТКА ОБУКА, ПОЈАС ЗА СПАСУВАЊЕ

* ТЕРМИНИ ОД 9:30 ДО 11:30 ИЛИ ОД11:30 ДО 13:30

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Цената не вклучува пијалоци и закуски

* Купоните може да се користат до 31.10.2021г.

* Задолжителна е претходна резервација

* Телефон за контакт и закажување 078-269-041

Опис

ДОЖИВЕЈ ГО ЕДРЕЊЕТО

Оваа двочасовна тура нуди едно ново, на моменти и адреналинско доживување, преку кое нашите искусни скипери ќе ве воведат во тајните на едрењето, а под нивно менторство ќе имате можност и сами да ја управувате едрилицата.

По испловувањето од каналот Студенчишта ќе едриме до населбата Канео, покрај стариот град Охрид, а потоа до Претседателската вила кај Горица. На нашата последна рута, назад до каналот Студенчишта ќе имате можност да пливате во водите на Охридското Езеро, со цел ова доживување да биде целосно.Компанија : Sailing Macedonia

Адреса : Кеј Македонија

Град : Охрид

https://sailingmacedonia.com/