Активна понуда

50% попуст на ЕДЕН МЕСЕЦ ВЕЖБАЊЕ НА TRX SUSPENSION TRAINER ТРИ ПАТИ НЕДЕЛНО ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

Купи сега за 399 ден.
    • Вредност 800ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 401ден.
  • Преостанато време
  • НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!

Добивате

* ЕДЕН МЕСЕЦ ВЕЖБАЊЕ НА TRX SUSPENSION TRAINER ТРИ ПАТИ НЕДЕЛНО

Услови

* Едно лице може да купи максимум два купони за себе и неограничен број на купони за пријатели

* Купоните може да се користат од 02.12.2019г. до 31.12.2019г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 09:00 до 12:00 и од 17:00 до 21:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Телефон за контакт и пријавување: 071/298-097

Опис

TRX SUSPENSION TRAINER
TRX е еден од најпопуларните реквизити за вежбање во светот. Идеален е за брзо стекнување кондиција, ефикасно топење на поткожното масно ткиво и најважно - влијае на обликување и зацврстување на цело тело, посебно на критичните женски зони како што се стомак, колк, нозе и задник. Тренингот на TRX-от е динамичен и секогаш нов предизвик. Затоа не изостанува оној посебен психолошки бенефит - направив нешто добро за своето тело!!!


50% попуст на ЕДЕН МЕСЕЦ ВЕЖБАЊЕ НА TRX SUSPENSION TRAINER ТРИ ПАТИ НЕДЕЛНО ВО ФИТНЕС ЦЕНТАРОТ ЗА ЖЕНИ „MISS FIT“ во вредност од 800ден. за само 399ден.

Компанија : Фитнес центар за жени „MISSFIT“

Адреса : Ул. Асном бр. 1 лок.3

Град : Охрид

http://goo.gl/fKU2IG