Активна понуда

59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

Купи сега за 3699 ден.
    • Вредност 9000ден.
    • Попуст 59%
    • Заштеди 5301ден.
  • Преостанато време
  • КУПЕНИ 51

Добивате

WEB пакет кој вклучува:

* Дизајн на веб страна (6000ден.)
** Основно мени
** Почетна страна
** За нас
** Нашите услуги/производи
** Галерија
** Контакт форма со локација
** Линкови до постоечки профили на социјални мрежи

* Регистрација на .mk Domain или .com Domain (800ден.)

* Вклучен веб Hosting една година (2200ден.)

* Email адреси - неограничено

* Бесплатна поддршка еден месец

Бесплатни консултации на телефон 070/391-586

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони

* По купувањето на купонот треба да се одлучите за еден од понудените дизајни за вашата дејност

* Специјални понуди за апартмани, вили, ресторани, салони за убавина, како и за сите други останати дејности

* Договарање и сите дополнителни информации на 070/391-586

Опис

Оваа ексклузивна можност ви е овозможена од страна на KELEPUR ДООЕЛ Охрид, компанијата која стои зад добро познатиот портали kelepur.mk и специјално за вас ви го нуди своето знаење и искуство за вашиот бизнис да добие професионално изработена веб страна.

Дел од нашите задоволни клиенти:
gevino.com.mk
anastasdudan.com.mk
arhicel.mk
baleturs.mk
batodent.com
bloodorange.mk
bwcohrid.com
cleopatraspa.mk
dento-medical.com.mk
drbatkoski.mk
drsasostoev.com
ekomenlog.mk
germanpx.com
goniteks.mk
gradskigrobistaohrid.mk
konjickiklubsvspas.mk
metalotehnika.mk
moderninnskopje.mk
modernlivingskopje.mk
ouhristouzunov.edu.mk
plazapotpes.mk
reishi.mk
rentabikeohrid.com
strippingdoors.co.uk
sunnylakehostel.mk
villaangelohrid.mk
и многу други...


59% попуст за изработка на професионална WEB страна + Hosting + регистрација на Domain! KELEPUR ви овозможува професионални WEB решенија во вредност од 9000ден. за само 3699ден.

Компанија : Келепур ДООЕЛ Охрид

Адреса : Ул. Мирче Ацев 39

Град : Охрид

https://kelepur.com/